foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości

ŚWIĘTUJEMY !!!

11 listopada 2018 r. ( Link)

12 listopada 2018 r. - dodatkowy dzień wolny.

12 listopada 2018 r. został ustanowiony dniem wolnym od pracy.

Jest to Święto Narodowe z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości dnia 11 listopada 1918 r.

W związku z tym, że 11 listopada wypada w tym roku w niedzielę, zgodnie z ustawą Sejmu dodatkowym dniem wolnym od pracy będzie poniedziałek.

SZKOŁA DLA NIEPODLEGŁEJ

Uczniowie klasy 4a oraz 3d uczcili pamięć gen. Ludwika Pawlikowskiego zamordowanego przez Rosjan w Katyniu. W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Uczniowie złożyli przy dębie kwiaty i zapalili znicze na znak pamięci. Uczestniczyli też w krótkiej lekcji historii, podczas której usłyszeli o polskich oficerach zamordowanych w Katyniu, Charkowie i Miednoje, którzy zginęli, bo byli Polakami i patriotami.

 

 

 

 

 

Radosna Niepodległa ??????
8 listopada w ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie wzięli udział w międzyklasowym konkursie pieśni patriotycznej Radosna Niepodległa.