foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

102 lata Niepodległej

 

11 listopada 2020 roku obchodziliśmy 102. rocznicę odzyskania niepodległości. Mimo reżimu sanitarnego i zdalnego nauczania w naszej szkole uroczyście obchodzono to święto.

Na wtorkowych zajęciach on-line uczniowie śpiewali pieśni patriotyczne i rozmawiali o trudnej polskiej historii i drodze do niepodległości. Jak co roku przy dębie upamiętniającym zbrodnię katyńską złożono wiązankę w barwach narodowych i zapalono znicz. Polska Niepodległa! Świętujemy! Pamiętamy!