Witaj szkoło!

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22, którego dokonała Pani Dyrektor razem z Panem Dyrektorem. Uczestniczyli w nim nauczyciele, uczniowie oraz Rodzice uczniów klas pierwszych, którzy dzisiaj pierwszy raz zasiedli w szkolnych ławkach. W czasie uroczystości uczczono minutą ciszy wszystkich poległych w czasie II wojny światowej.

Pani Dyrektor Elżbieta Guttierez wraz z wicedyrektorem Januszem Nowakiem oraz nauczycielami naszej szkoły przywitali uczniów  - i tych, którzy kontynują naukę oraz tych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę.

Fotorelacja dostepna jest TUTAJ.