Rowerowy Maj - czas start!

Z radością informujemy zbliża się maj, nasza Szkoła po raz kolejny weźmie udział w kampanii Rowerowy Maj, której głównym organizatorem jest Miasto Gdańsk, a współorganizatorem Gmina Skawina.

Akcja, której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia odbędzie się w dniach 4-31 maja 2022 .

Szkolni koordynatorzy przedstawili uczniom obowiązujące zasady tegorocznej akcji. Już teraz, możecie przygotowywać jednoślady i inne środki transportu ?‍♀️??

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji. ?

Fotorelacja dostępna TUTAJ.