Piknik Rodzinny w SP3
To była zabawa !

4 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Licznie zebranych uczniów, rodziców i gości powitała i zaprosiła do wspólnej zabawy pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez, pan Dyrektor Janusz Nowak oraz pani Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Okarmus.

Piknik rozpoczęli uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne, dedykując je licznie zgromadzonym rodzicom. Na wszystkich uczestników pikniku spacerujących od stoiska do stoiska, czekała moc atrakcji, wrażeń dobrej zabawy, a nawet trochę rywalizacji. Na przekór trochę niesprzyjającej piknikowi pogodzie, wszyscy bawili się wyśmienicie.

W polowym „saloniku kosmetycznym” oferowano najmłodszym malowanie twarzy,   przepiękne tatuaże i warkoczyki, w kącikach przyrodniczym i „rodzinnym” edukację przyrodniczą, ekologiczną, zagadki, rebusy, quizy rodzinne, rysowanie kredą na asfalcie. Na boisku szkolnym odbyły się klasowe rozgrywki sportowe: przeciąganie liny, rzut do celu, wyścigi w workach. Można było również spróbować swoich sił w rzucie podkową do celu. Wspaniałą atrakcją było także „zwiedzanie” wozu strażackiego OSP Rzozów oraz nauka pierwszej pomocy pod czujnym okiem strażaków. Popularnością cieszyła się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Zapachem i różnorodnością smakołyków przyciągały wszystkich stoiska gastronomiczne z pysznym bigosem p. Dorotki, grillowanymi kiełbaskami, zapiekankami, goframi oraz ciastem, które serwowali Rodzice. Była też wata cukrowa, lody i ….”piernikowe drzewo”. Smakołyki przygotowali rodzice oraz panie ze szkolnej stołówki. Wyśmienita kuchnia!

Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim podczas losowania nagród głównych loterii. Szczęśliwcy odebrali bony pieniężne (300zł i 2 x po 100zł ), rodzinne vouchery na basen, vouchery kosmetyczne, kartę podarunkową do salonu „Agata S. A.” a nawet kilka voucherów na podwójne frytki belgijskie.

Kończąc wspaniałą imprezę dyrektor Elżbieta Gutierrez pogratulowała wszystkim wspaniałej zabawy, rywalizacji i wspólnie spędzonego

czasu oraz podziękowała gorąco całej społeczności szkolnej, wszystkim Darczyńcom, w tym Radzie Rodziców

za wspaniałą organizację i ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie tak wspaniałego przedsięwzięcia.

Dziękujemy Pani Becie Kapała za relację FOTOGRAFICZNĄ oraz Panu Ireneuszowi Milcowi FOTO

Dziękujemy WSZYSTKIM !

SPONSORZY I DARCZYŃCY

1. Bank Spółdzielczy   w Skawinie