foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W środę 15 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Kandydatami byli: Zuzanna Pawlik, Wiktor Sala i Lena Tatara z klasy 5 a oraz Kacper Szymula z klasy 7a.

W wyborach uczestniczyli uczniowie klas trzecich, czwartych, piątej i siódmej.

Komisja wyborcza w składzie: Julia Wincencik zklasy 8a, Samanta Kamecka z 7a, Filip Klimas z 4a i Aleksandra Kawa z klasy 4 b wydała 99 kart do głosowania. Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że:

Kacper Szymula uzyskał 36 głosów,

Zuzanna Pawlik 29 głosów,

Lena Tatara 21 głosów, A Wiktor Sala 12 głosów.

Jeden głos był nieważny.

Zatem nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Kacper Szymula, jego zastępczynią Zuzanna Pawlik, a sekretarzem Lena Tatara. Nowowybranym członkom SU gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.