foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

100 dębów na Stulecie Niepodległości

Dzisiaj uczniowie „Trójki” w obecności pana wicedyrektora Janusza Nowaka na małym skwerku przy szkole posadzili Dąb Niepodległości – roślina trwała, o którą należy dbać, by silnie się zakorzeniła i przyniosła owoce.

 

 

 

 

Wolności nie da się przecież odzyskać w jeden dzień. Żeby stworzyć trwały, mądry naród należy budować Wspólnotę.  Tak jak nasi przodkowie walczyli o niepodległość i wykuwali granice, tak naszym obowiązkiem jest cierpliwe budowanie i konsekwentne dbanie o pamięć o tamtych czasach. Bo każde działanie, każda najdrobniejsza aktywność, nawet jeśli swym zasięgiem obejmuje jedną szkołę to element budowania wielkiej Polski.