foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Przed Świętem Niepodległości

Dzisiaj przed Świętem Niepodległości uczniowie klasy 1a razem z wychowawczynią w obecności pana wicedyrektora J. Nowaka oraz nauczyciela historii pani K. Jaśnikowskiej-Toboły złożyli kwiaty i zapalili znicz przy pamiątkowym kamieniu oraz Dębie Pamięci poświęconym gen. Ludwikowi Pawlikowskiemu.

 

 

Święto Odzyskania Niepodległości to okazja do wspomnienia postaci generała zamordowanego wraz z innymi oficerami w Katyniu wiosną 1940 roku.

Cześć ich pamięci!