Pamagamy dzieciom

Jak co roku nasz szkoła uczestniczyła w kampani charytatywnej "Świąteczne Kartki Dobroczynne". Wyjątkową kolekcję kartek świątecznych w cenie 3 zł, sprzedawali członkowie wolontariatu szkolnego. W tym roku, dochód z ich sprzedaży inwestujemy w pomoc Uchodźcom, zasilając Fundusz Wsparcia Dzieci Uchodźców z Ukrainy, prowadzony przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Kolejny raz wolontaruszom udało się sprzedać szystkie kartki otrzymane od stowarzyszenia. Nasza Szkoła na konto fundacji przekazała 150 zł. Wszystki, którzy wsparli to dzieło dziękujemy za okazane serce.

Kalendarze dla Domu Dziecka w Kazachstanie

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do akcji wsparcia Domu Dziecka w Kapszagaju w Kazachstanie. Podczas akcji sprzedaży kalendarzy przez wolontariuszy naszej szkoły udało się zebrać kwotę 80zł.. Zebrane fundusze zostały przekazane księdzu Arturowi Zarasi, któy od wielu lat pracuje w Kazachstanie i prowadzi tam parafialny Dom Dziecka.

„Świąteczne Kartki Dobroczynne”

Tradycją w naszej szkole stały się kiermasze kartek na rzecz Stowarzyszenie Sursum Corda - W górę serca. Co roku przed Bożym Narodzeniem wolontariusze naszej szkoły sprzedają kartki świąteczne. W ten sposób wspieramy Stowarzyszenie pomagające dzieciom i innym osobom potrzebującym pomocy.

Zbieraliśmy pomimo pandemii

W roku szkolnym 2019/20 pomimo pandemii i nauki zdalnej prowadziliśmy zbiórkę zkrętek dla "Kruszynek". Szczegulnie dziękujemy uczniom klas I-III i ich rodzicom. To uczniowie tych klas uczęszczając do szkoły przynosili zakrętki na naszą zbiórkę.