Konkurs biblioteczno-logopedyczny „Skarpeta nie do pary”

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, nawiązując do lektury „Niesamowite przygody 10 skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” oraz Światowego Dnia Zespołu Downa (21 marca),  kiedy to zakładamy dwie inne skarpety jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z ZD, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Zadanie polega na wykonaniu pacynki ze… skarpety!

Przy okazji wiosennych porządków w szufladach może odnajdzie się samotna skarpeta, której dacie drugie życie! Prace konkursowe należy oddać  do 19 marca do p. Beaty Pękali (biblioteka szkolna oraz świetlica) lub do logopedy – Moniki Birówki.*

* osoby, które wykonały prace w ubiegłym roku i ich nie dostarczyły, mogą je zaprezentować podczas konkursu właśnie teraz ;-).