foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Rok szkolny 2017/2018 a kwestia zmiany szkoły

Wydział Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie przypomina, iż zgodnie z nowymi przepisami oświatowymi, rodzice uczniów klas III i klas VI, mogą na własną prośbę przenieść dzieci do klas IV i VII szkół podstawowych, które powstały po przekształceniu gimnazjów. Więcej informacji poniżej.

Czytaj więcej...

Informacja dla Rodziców uczniów klas IV 

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że w celu przeniesienia ucznia do klasy IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie, należy złożyć odpowiednie dokumenty:

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień 
Zrównoważonego Transportu - 2020
w SP3 

ETZT jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak: środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny czyli łączenie różnych gałęzi transportu oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”. 

Czytaj więcej...

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

30 września 2020 rokuw naszej szkole odbędą się wybory do ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

 

Czytaj więcej...

Program rozwoju oświaty na lata 2021-2030

Szanowni Państwo, w trosce o przyszłość gminnego systemu oświaty, a przede wszystkim jego bezpośrednich klientów, czyli naszych dzieci, gmina Skawina postanowiła opracować kolejny długofalowy dokument dotyczący polityki oświatowej, określający priorytety władz i środowiska oświatowego gminy w perspektywie 2030 roku - Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

Czytaj więcej...