foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Uratowaliśmy 32 drzewa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i Rodzicom za udział w konkursie na zbiórkę makulatury, organizowanym w ramach zadania „W Gminie Skawina nie próżnują – odpady segregują!” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Doceniamy trud i zaangażowanie!

 

Dziękujemy, że chcieliście promować ekologię. W naszej szkole zebrano 1880kg makulatury.

Uratowaliśmy 32 drzewa 👏👍  BRAWO WY!!!
Relacja gminna LINK