foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

  GRATULACJE
DLA
JANKA MIGO  I  ADAMA  WICIECHA

 

 

               Gra w brydża to nieustanny trening pamięci, logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się koncentracja i umiejętność współpracy w grupie. Coraz częściej gra w brydża stosowana jest jako trening umiejętności biznesowych, a Bill Gates umieścił brydża na liście 10 rzeczy, które pomogły mu odnieść sukces.

Pasjonaci   brydża   Janek   Migo   i  Adaś  Wieciech,  uczniowie  klasy   IVB,    osiągnęli   już  wysoki  stopień  zaawansowania.

Chłopcy, trenowani przez Pana Marcina Kuflowskiego, wraz ze swoją drużyną CKiS w Skawinie reprezentowali Gminę w brydżu sportowym osiągając bardzo wysokie wyniki m.in. na Mistrzostwach Polski Dzieci. Liczne treningi, zaangażowanie Pana Trenera oraz Adama i Janka przyniosły bardzo dobre lokaty również w 2023 r. Na wiosennych Mistrzostwach Polski Dzieci  Adam oraz Janek zdobyli  złoty medal w kategorii u13 open drużynowo a Adam dodatkowo brązowy medal Mistrzostw Polski Dzieci Par u13.

                  GRATULUJEMY    I   ŻYCZYMY   DALSZYCH   SUKCESÓW !!!