foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Piknik Rodzinny w SP3 To była super zabawa!

28 maja w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Licznie zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i gości powitała i zaprosiła do wspólnej zabawy pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez, a także Burmistrz Gminy Skawina pan Norbert Rzepisko oraz pani Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Okarmus.

Piknik rozpoczęli uczniowie klas 1-3, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne, prezentując się licznie zgromadzonym rodzicom. Prawdziwą furorę zrobił występ grupy tanecznej działającej w naszej szkole. Na wszystkich uczestników pikniku, czekała moc atrakcji, wrażeń dobrej zabawy, a nawet trochę rywalizacji. W blasku majowego słońca, wszyscy bawili się wyśmienicie. W polowym „saloniku kosmetycznym” oferowano najmłodszym malowanie twarzy, przepiękne tatuaże i warkoczyki, w kącikach ekologicznych edukację przyrodniczą, zagadki, rebusy, quizy w języku angielskim, ciekawe bajki dla wszystkich, eksperymenty. Na boisku szkolnym odbyły się klasowe rozgrywki sportowe: przeciąganie liny, układanie wieży, wyścigi w workach. Dzieci mogły także pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni. Wspaniałą atrakcją było także oglądanie wozu strażackiego OSP Kopanka pod czujnym okiem strażaków. Popularnością cieszyła się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim podczas losowania nagród głównych loterii. Szczęśliwcy odebrali bony pieniężne 300zł, rodzinne vouchery na basen, vouchery kosmetyczne, kartę podarunkową do stadniny koni, talon na mycie auta. Zapachem i różnorodnością smakołyków przyciągały wszystkich stoiska gastronomiczne z pysznym bigosem p. Dorotki, grillowanymi kiełbaskami, zapiekankami, goframi oraz ciastem, które serwowali Rodzice.

Na zakończenie pikniku dyrektor Elżbieta Gutierrez pogratulowała wszystkim wspaniałej zabawy, rywalizacji sportowej i wspólnie spędzonego czasu w gronie rodzinnym i znajomych oraz podziękowała gorąco całej społeczności szkolnej, wszystkim Darczyńcom, oraz nauczycielom i pracownikom szkoły oraz Radzie Rodziców za super organizację i ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie tak wspaniałej imprezy.

 

Listy sponsorów, dobroczyńców i osob zaangażowanych przy Pikniku Szkolnym:

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Sponsorzy

Osoby pracujące przy Pikniku

Rodzice spełniający marzenia

 

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Skrzybalskiemu za fotorelację