Kochamy WAS.
Nasi dziadkowie.

16 stycznia w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do szkoły swoje Kochane Babcie i Dziadków. Uczniowie przygotowali dla nich specjalny program artystyczny - recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli.

Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku! To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami, które poprzez występ wyraziły swoją ogromną, dziecięcą miłość ❤️.
Po części artystycznej, obecna na uroczystości pani dyrektor Elżbieta Gutierrez podziękowała naszym artystom za przygotowanie wspaniałego programu, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Całość zwieńczył samodzielnie wykonany przez dzieci podarunek dla Babć i Dziadków jakim był Las w szkle, wykonany przez wnuków podczas warsztatów w naszej szkole.