foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

MINI PORADNIK 

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Przygotowaliśmy dla was mały poradnik na czs kształcenia na odległość. Znajdziecie w nim m.i nn. bajkę „Mam tę moc”, która pomoże najmłodszym zrozumieć czym jest wirus i dlaczego musimy być w domu, jak prawidłowo zorganizować dzień, wesołe wierszyki. I kilka zasad bezpiecznego korzystania z internetu. 

 

 

PRAWIDŁOWA ORGANIZACJA DNIA:

1. Sen w ilości 8 – 12 godzin w zależności od wieku dziecka.
2. Czas na rozwijanie pasji i zainteresowań oraz aktywność własną ucznia.
3. Uwzględnienie prawidłowej i zdrowej diety ucznia, z zachowaniem racjonalnego rozłożenia posiłków w ciągu dnia,
zdrowych przekąsek oraz odpowiedniej ilości płynów dostarczanych organizmowi.

Bajka o wirusietutaj

Wierszyk Artura Barcisia - tutaj

Dziecko w sieci - zasady bezpiecznego korzystania z internetu - tutaj 

Dobre praktyki - zasady bezpieczeństwa - tutaj