foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

DZIEŃ ZIEMI 2022

Choć Święto Ziemi obchodzimy w kwietniu, my świętowaliśmy jeszcze w maju. Walory naszej przyrody w parku miejskim w Skawinie uczniowie klas młodszych szkoły podstawowej odkrywali w czasie praktycznych zajęć i zabaw w zieleni, a klasy starsze miały trudniejsze wyzwanie, bo dla nich przygotowaliśmy grę terenową.

Składała się ona z trzech etapów - najpierw sprawdziliśmy umiejętność posługiwania się planem, czyli orientacja w terenie i odnajdywanie ukrytych punktów z kodami, których odnalezienie było przepustką do następnego etapu. W drugiej części gry drużyny otrzymały wskazówki, gdzie należy szukać ukrytych zadań. A w ostatnim etapie trzeba było je rozwiązać. Rywalizacja między klasami była duża, gdyż nagrodą dla zwycięzców jest całodzienna wycieczka do LASU :) Najszybsza i z największa liczbą zdobytych punktów okazała się drużyna klasy 4a - GRATULUJEMY!

 

Fotki na https://www.facebook.com/SP3skawina/photos/pcb.1222750051595954/1222748721596087