Szybkie manu

Rekrutacja do klasy pierwszej

1. Do klasy pierwszej zapisy dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2014 r. oraz, na wniosek Rodziców, uczniów sześcioletnich, urodzonych w 2015 r.

2. Ze względu na sytuację pandemiczną, wypełnione i podpisane ZGŁOSZENIA REKRUTACYJNE ( dzieci z obwodu szkoły) oraz WNIOSKI REKRUTACYJNE (dzieci spoza obwodu) będą przyjmowane w formie skanu przesłanego na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty można również dostarczyć do szkoły ( urna z pocztą; korytarz przy drzwiach wejściowych, w godz. 7.30 - 17.00).

3. Dodatkowych informacji o rekrutacji udziela sekretariat szkoły, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00 (Tel. 12 276-76-56).

4. Ze względu na sytuację pandemiczną, nie planujemy w marcu tradycyjnego „DNIA OTWARTEGO”.  Zapraszamy na „WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE”.

5. Przypominamy, że w przypadku wyboru innej szkoły, Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie są zobowiązani poinformować Szkołę, w której szkole dziecko będzie realizować obowiązek szkolny.

DOKUMENTY  wymagane przy zapisie  do Szkoły:

(Do pobrania poniżej lub dostępne w sekretariacie szkoły.)

• KLASY I   (Uczniowie z obwodu).

1) KARTA ZGŁOSZENIA

2) KARTA INFORMACYJNA

• KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE