foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

 

Już pływam - Pływający trzecioklasiści!

Od września, uczniowie klas trzecich, brali udział w projekcie Już Pływam. Głównym celem zajęć było zachęcenie uczniów do pływania, zdobycie podstawowych umiejętności pływackich, doskonalenie pływania oraz nauka bezpiecznego zachowania w wodzie.

Zajęcia odbywały się na basenie w Skawinie. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zajęciach. Efektem zajęć, było przeprowadzenie szkolnych eliminacji do powiatowych zawodów pływackich, które odbyły się w grudniu. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Gminy Skawina i rodziców.

Projekt JUŻ PŁYWAM ma na celu mądre i aktywne  zagospodarowanie czasu wolnego młodych Małopolan po zakończeniu zajęć lekcyjnych, daje każdemu uczniowi szkoły podstawowej szansę zdobycia umiejętności pływackich, będąc równocześnie wsparciem finansowym dla małopolskich gmin, które chcą organizować naukę pływania dla swoich dzieci.

 

FOTO

 

Już pływam-Projekt realizowany w latach 2007-2022 - link