foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Gminny Konkurs Anglojęzycznych Piosenek Świątecznych

 

Dnia 16 grudnia odbył się Gminny Konkurs Anglojęzycznych Piosenek Świątecznych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Krzęcinie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z dziesięciu szkół naszej gminy.

Uczestnicy byli doskonale przygotowani, zarówno językowo, jak i muzycznie. Występujący prezentowali piękne i znane utwory świąteczne. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe, klasy I-III oraz IV-VIII. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Kilarska z klasy 3b oraz Lena Tatara z klasy 6a. Wiktoria zachwyciła jury swoim wykonaniem kolędy „Silent Night”, co które otrzymała I miejsce. Lena przepięknie zaśpiewała utwór „Mary, did you know?”. Gratulujemy naszym solistkom talentu i wspaniałych występów!!!