foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Ruch i zdrowe odżywianie
to moje wyzwanie

W naszej szkole realizujemy program „Ruch i zdrowe odżywianie to moje wyzwanie”. 🤸‍♂️ ⛹️‍♀️ Są to dodatkowe zajęcia dla uczniów związane z profilaktyką.

Głównym celem programu jest dążenie do zbudowania motywacji u dziecka, wykreowanie postaw prozdrowotnych, zachęcenie do aktywności fizycznej oraz wsparcie w leczeniu nadwagi i otyłości. 😉 W ramach realizacji tego programu współpracujemy ze Szpitalem Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie. https://dzieciecyszpital.pl/.../program-ruch-i-zdrowe...ie. Bardzo cieszymy się z tej współpracy!

Foto